Strona główna | Oferta | Galeria | Kontakt

Aktualności
Aktualności 2022Nowy rok rozpoczeliśmy od podłączenia ośrodka do sieci wodociągowej.

Kolejną ważną informacją jest przedudowa drogi dojazdowej - dojazd do ośrodka wkrótce doczeka się nawierzchni bitumicznej.

Na sportowo...


Co to jest bon turystyczny?

Bon turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin w sytuacji osłabienia gospodarki przez pandemię COVID-19. Wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r. życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności . Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju. Jak działa?

Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego bonu, ważnego do końca marca 2022 r.

Bon można wykorzystać do opłacenia m.in.: pobytu w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, czy na kolonii lub obozie harcerskim, a także obozie sportowym lub rekreacyjnym.

Dla kogo?

Bon przeznaczony jest dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem oraz rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. Bony przysługują niezależnie od poziomu dochodów, tak jak w przypadku Programu 500 Plus. źródło gov.plAktualności 202118 czerwca 2021 godzina 16:00 w stanicy odnaleziono skarb - ukrytą skrzynkę z prezentami. Gratulujemy wytrwałym odkrywcom!Na kamieniu upamiętniającym kajakarzy dołączyła kolejna znacząca postać. Aleksander Doba - podróżnik, kajakarz. Pozdróżnik roku 2015 według National Geographic. Pierwszy człowiek w historii który opłynął samotnie Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent.

Źródło zdjęcia :http://www.podroznik-radzyn.plWspółpracujemy z producentem gier planszowych firmą REBEL - dzieci odwiedzające i wypoczywające w naszej stanicy chętnie uczestniczą w zabawie z grami. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje nagrody w formie mini gier. Zajecia odbywają się w każdą niedzielę w świetlicy mieszczącej się w głównym budynku ośrodka. Na terenie kompleksu trwa akcja mająca na celu odnalezienie ukrytego skarbu - skrzynki z prezentami. Każdy chętny niezależnie gdzie przebywa, gdzie w danym momencje się przemieszcza może pobrać aplikację i przyjechać do Nogawicy szukać skarbu.
* Wymiana armatury w sanitariatach na polu namiotowym z dostępem do ciepłej wody

* Remont budynku głównego – wykonaliśmy wymianę poszycia dachowego oraz odświeżono elewację na budynku.

* Wymieniliśmy oświetlenie w domkach na nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne.

* Główny budynek stanicy wraz z mieszczącą się w nim recepcją zyskał zadaszenie.